google-site-verification: google5cb7430c74b3d694.html

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 

— Nasıl satın alabilirim?
Satın almak istediğiniz servisi belirleyerek "Satın Al" butonuna basınız.Butona tıkladıktan sonra ekranınıza gelecek olan adımları uyarılara dikkat ederek ilerleyiniz. Ödemeyi bize ulaştırdıktan sonra ise başarıyla satın alma işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

— Nasıl gönderiyorsunuz?
Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle "SPAM" gönderim değildir.

— Fazla etkileşim bana ne sağlar?
Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan profilleri takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.

— Hesabım askıya alınır mı?
Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.

— Profil sahibi ben mi olmalıyım?
Kesinlikle böyle bir sınırlama yok. İstediğiniz kişiye istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

— Satın aldım, yazan sürede yüklenmedi?
Sistemlerde çok nadir olsada bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir. Paket aldığınız zamandan en fazla 12-24 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.

— Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?
Sipariş tutarınızı Kredi Kartı veya Havale-EFT ile ödeyebilirsiniz.

— Şifrem gerekiyor mu?
Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yoktur.

— Profilimden reklam mesajları paylaşılıyor mu?
Tabii ki de hayır, sipariş verirken sadece sizden link aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler yayınlanamaz.

— Nasıl güvenebilirim?
Kurumsal olarak çalıştığımız için sistemlerimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.